transmetimet live

Mer 21.03.2018.
Koha Vëndasi Musafiri Live PbP
07:00 KYOTO PURPLE OKAYAMA
07:00 RENOFA YAMAGUCHI KANAZAWA
07:30 NIIGATA ALBIREX EHIME
08:00 TOKYO VERDI FUKUOKA
08:00 Parma Perm U21 Avtodor Saratov U21
09:30 Uq Fc TARINGA ROVERS
10:00 M.ZELVIA YAMAGA
10:30 ADELAIDE M21 SOUTH ADELAI.
11:00 FRANCE M17 B&H M17
11:00 Anyang KGC Ulsan Mobis Phoebus
11:30 UNIV.QUEENS. TARINGA ROVERS SFC
12:00 NORWAY M19 NETHERLAN.M19
12:00 CZECH M19 POLAND M19
12:00 BELGIUM M19 FRANCE M19
13:30 SWEDEN M19 UKRAINE M19
13:30 LOKOMOTIV NOVOSIBIRSK NOLIKO MAAS.
14:00 HUNGARY M19 ENGLAND M19
14:30 SICULA LEONZIO RENDE
14:30 PAGANESE SIRACUSA
14:30 AKRAGAS TRAPANI CALCIO
14:30 CATANZARO VIRTUS FRANC.
14:30 AVTO J BEL.MEDVEDI J
15:00 METALLURG MG. BARS KAZAN
15:00 TRAKTOR SALAVAT UFA
15:30 GREECE M19 ITALY M19
15:30 SOLHANSPOR TOKAT BELEDIYE PLEVNE
16:00 SLOVAKIA M19 R.IRELAND M19
16:00 REAL MASSAMA NACIONAL DE MADEIRA
16:30 GUBBIO RENATE
17:00 SERBIA M17 CZECH M17
17:00 LOKO J DINAMO SP.J
17:00 SKA SP.J SPARTAK MS.J
17:00 GALATASARAY NOVARA W
17:30 GEORGIA M17 POLAND M17
17:30 R.IRELAND M17 MACEDONIA M17
17:30 JYP HIFK
17:30 DINAMO KR.W OLYMPIACOS W
18:00 FEYENOORD ADO DEN HAAG
18:00 GERMANY M19 SCOTLAND M19
18:00 PORTUGAL M19 KOSOVO
18:00 SPAIN M19 BULGARIA M19
18:00 OLYMPIAKOS GAZPROM UGRA
18:20 TRINEC PARDUBICE
18:30 BISCEGLIE CATANIA
18:30 JUVE STABIA MATERA
18:30 DENMARK M17 AUSTRIA M17
18:30 ROMANIA M19 SERBIA M19
19:00 NACIONAL AC SP EC AGUA SANTA SP
19:00 ATIBAIA SP UNIAO BARBARENSE
19:00 DESPORTIVO BRASIL SP BARRETOS SP
19:00 MATONENSE SP RIO BRANCO SP
19:00 MALME FROLUNDA
19:00 SKELLEFTEA FARJESTADS
19:30 BREMERHAVEN MUNCHEN
20:00 ZAKSA KEDZIERZYN KOZLE JASTRZEBSKI WEGIEL KS
20:30 PADOVA FERALPISALO
20:30 ALBINOLEFFE FERMANA FC
20:30 US TRIESTINA CALCIO PORDENONE
20:30 FANO REGGIANA
20:30 IMOCO VOLLEY CONEGLIANO DINAMO KZ. W
20:30 PERUGIA HALKBANK A.
20:30 E.CARACAS CARABOBO
20:45 WALSALL WIGAN
20:45 HSC MONTPELLIER CHELSEA W
20:45 MAIDSTONE UTD MACCLESFIELD
20:45 CRAWLEY TOWN WYCOMBE
21:40 NACIONAL A. LIBERTAD
22:00 ITUANO SP FERROVIARIA SP
23:00 GE OSASCO SP MONTE AZUL SP
23:00 MONAGAS E.MERIDA
23:00 PONTE PRETA SP MIRASSOL SP
23:30 PORTUGUESA SP GUARANI SP
23:30 SANTOS SP BOTAFOGO SP
23:50 CERRO PORTENO INDEPENDIENTE FBC
Ejt 22.03.2018.
Koha Vëndasi Musafiri Live PbP
00:00 ZAMORA ACADEMIA PUERTO CABELLO
00:00 BUFFALO ARIZONA
00:00 PITTSBURGH MONTREAL
00:00 EC TAUBATE SP RIO CLARO SP
00:00 XV DE PIRACICABA SP GREMIO OSASCO AUDAX SP
00:00 INTER DE LIMEIRA SP SAO BERNARDO FC SP
01:00 ST. LOUIS BOSTON
01:45 AVAI SC CRICIUMA SC
01:45 PARANA CLUBE PR MARINGA FC PR
01:45 INTERNACIONAL RS GREMIO FBPA RS
01:45 PALMEIRAS SP NOVORIZONTINO SP
02:00 ALIANZA LIMA CAJAMARCA
02:00 REAL ESPANA CD PLATENSE
02:00 CPD JUNIOR ENVIGADO
02:05 SANTA FE AMERICA DE CALI
02:30 CALGARY ANAHEIM
03:00 CARTAGINES ZELEDON
07:00 Generika Lifesavers Cignal
11:00 FC SHIRAK GY. FC BANANTS Y.
11:00 SOLHANSPOR Tfl Altekma
12:00 Foton Motors Toplander STA LUCIA LADY REALTORS
12:00 MOLDOVA M21 LATVIA M21
12:35 CHINA WALES
13:00 TOKAT BELEDIYE PLEVNE ARHAVI BLD
14:00 SLOVENIA M17 HUNGARY M17
14:00 ISRAEL M17 ROMANIA M17
14:30 AVTO J BEL.MEDVEDI J
14:40 AL FUJAIR.D. AL WAHDA SCC (UAE)
15:00 POLAND W17 Turkey
15:00 AUSTRIA B&H W17
16:00 1.SK PROSTEJOV UNICHOV
16:00 GREECE M21 SAN MARIN.M21
17:00 PORTUGAL M20 GERMANY M20
17:00 LOKO J DINAMO SP.J
17:00 SKA SP.J SPARTAK MS.J
17:15 AL WASL SHABAB AL AHLI DUBAI CLUB
17:30 PLZEN HC OLOMOUC
17:30 SKA SP. LOK.YAROSLAVL
18:00 WOLFSBURG W SLAVIA P.W
18:00 FAROE I. LATVIA
18:00 MALTA LUXEMBOURG
18:30 NETHERLAN.M21 BELGIUM M21
18:30 ITALY M21 NORWAY M21
18:45 LYON W BARCELONA W
19:00 GERMANY M21 ISRAEL M21
19:00 Kosovo AZERBAIJ.M21
19:00 DJURGARDENS LINKOPINGS
19:00 VAXJO LAKERS BRYNAS
19:30 AUSTRIA M21 DENMARK M21
20:00 HUNGARY M21 CYPRUS M21
20:00 DENMARK PANAMA
20:00 VOLERO Z.W VAKIFBANK W
20:00 FRIEDRICHSH. BERLIN RV
20:30 REGGINA CASERTANA
20:30 LECCE ANDRIA BAT.
20:30 LUBE BELCHATOW
20:45 BUXTON ASHTON
20:45 N.IRELAND M21 SPAIN M21

kyqu dhe luaj live

Transmetimet direkte të më shumë se 5.000 takimeve në www.kolinabet.com

Dëshironi të shikoni futball, tenis apo basketboll? Televizionet nuk janë në gjendje që të përcjellin të gjitha takimet sportive të cilat janë shumë. Nga tani, kompania Kolina për të gjithë vizituësit e saj të regjistruar ka mundësuar shërbimin e ri në www.kolinabet.com - transmetime direkte të më shumë se 5.000 takimeve sportive së bashku me bastvënie live.

video transmetime direkte të takimeve të zgjedhura ju japin mundësi që të percillni lojët e juaja edhe kur veni bast live. Vetem disa levizje me kursor dhe mund të bëni tiketin tuaj se bashku me ofertene e Kolina Live Bet.

Kur të kyqeni në faqen tonë, shkoni në faqen me oferten e Live bet. Secila ngjarje që ofrojmë në video transmetim është i shënuar me foton e televizionit lartë në anën e djathtë. Në këtë faqe tregohen të gjitha takimet e ardhshme me numrimin e kohës deri tek fillimi i takimeve, klikoni mbi të dhe hyni në faqen me ofertat e kuotave te live bet për ato takime dhe takimi do të shfaqët në ekran.

Kur të fillon takimi sportiv, klikoni mbi të me kursor dhe hyni në faqen me ofertat e kuotave të Live Bet për atë takim dhe takimi do të shfaqet në ekran. Në secilin moment gjatë takimit luani në detaje sikur- a do të vijë deri të ndryshimi i rezultatit, kush do të shënojë golin e ardhshëm dhe kush do të fitojë për kohën e mbetur dhe lojë tjera. Mos i lejoni vetës suaj që në fund të takimit të thoni ''E kam ditur qe kjo do të ndodhë, u pa qartë në transmetim

Kemi pergaditur më shumë se 5000 takime sportive në video transmetime direkte (live stream) se bashku me bastvënie live përmes faqës së Kolina. Nëse jeni të interesuar të percillni futboll, tenis apo basketboll, mund të gjeni sportin tuaj përmes video transmetimit të cilin e dergojmë drejt në kompjuter permes të cilit jeni kyqur në faqen e www.kolinabet.com, Mjafton të jeni të kyqur në web faqen tonë.

Secili takim sportiv i gatshem për shikim direkt është në dispozicion në ofertën e Kolina Live Bet. Bëhuni gati në periudhën e ardhshme, zgjidhni takimet që dëshironi ti përcillni dhe planifikoni kohën tuaj, takimet direkte nuk mund të presin!

Kolina - Pjesë e jetës suaj edhe në internet