transmetimet live

Sht 25.02.2017.
Koha Vëndasi Musafiri Live PbP
12:15 ACADEMICA PIEDADE
13:00 ALANYASPOR ADANASPOR
13:00 ALAVES VALENCIA
13:00 HANNOVER BIELEFELD
13:00 F.DUSSELDORF HEIDENHEIM
13:00 BACKA P. CRVENA ZVEZDA
13:00 ZORYA DYNAMO KYIV
13:00 OLIMPIK D. STAL D.
13:00 BEC TERO SAS. MUANG THONG
13:00 MILAN M20 PERUGIA M20
13:00 COCKBURN BALCATTA
13:00 BREIDABLIK GRINDAVIK
13:00 THK TVER RUBIN T.
13:00 SPUTNIK ERMAK
13:00 URAL UFA DINAMO MOSCOW
13:00 IDMAN W VAKIFBANK W
13:30 DUKLA PRAHA KARVINA
13:30 LEEDS SHEFFIELD W.
13:30 LUCKENWALDE VIK.BERLIN
13:30 EL DAKLYEH AL ITTIHAD
14:00 DEMIRSPOR BALIKESIRSPOR
14:00 AKHISAR ANTALYA
14:00 VITORUL ACS TIMISOARA
14:00 BEROE CSKA SOFIA
14:00 PLATANIAS ASTERAS TRIP.
14:00 NOVI PAZAR METALAC
14:00 RADNICKI N. VOZDOVAC
14:00 MAINZ II MUNSTER
14:00 FORTUNA K. RW ERFURT
14:00 HALLESCHER SONNENHOF
14:00 FSV FRANKFURT HANSA
14:00 YESILGIRESUN BESIKTAS
14:00 SANTO ANDRE SP ATLETICO LINENSE SP
14:00 AVT.SARATOV ASTANA
14:00 DORTMUND II SPROCKHOVEL
14:00 GZIRA TARXIEN
14:00 KALITHEA APOLLON S.
14:00 TUPI MG URT MG
14:00 BANGKOK UTD PORT FC
14:00 BRITAMA ASPAC
14:00 THAI KRUANG SANAM DUNKIN RAPTORS
14:00 HLAV/PENG MAKAROVA E / VESNINA E
14:00 NOVA NOVOKUY. DINAMO-LO
14:00 ECZACIBASI W GALATASARAY W
14:00 MILLI PIYANGO HALKBANK A.
14:30 MATERA SIRACUSA
14:30 LECCE VIBONESE
14:30 COSENZA FONDI
14:30 AKRAGAS FOGGIA
14:30 TARANTO CATANZARO
14:30 FORLI GUBBIO
14:30 FANO REGGIANA
14:45 KEDZIER.KOZLE OLSZTYN
14:50 EL JAISH AL AHLI DOHA
14:50 AL ARABI DOHA AL WAKRA
15:00 SLAVEN SPLIT
15:00 RADOMLJE ALUMINIJ
15:00 AVELLINO VICENZA
15:00 CESENA PRO VERCELLI
15:00 TERNANA LATINA
15:00 SPAL PERUGIA
15:00 JOKERIT CSKA
15:00 TORPEDO NN. DYNAMO M.
15:00 VITYAZ P. SKA SP.
15:00 DINAMO MINSK LOK.YAROSLAVL
15:00 HAPOEL T.A. HAPOEL RANANA
15:00 ASCOLI PISA
15:00 SKA NEVA RYAZAN
15:00 DYNAMO BAL. NEFTYANIK
15:00 KYRGIOS N. TSONGA J.
15:00 NOVARA SPEZIA
15:00 TRAPANI SALERNITANA
15:00 VIRTUS E. CARPI
15:00 FROSINONE VERONA
15:00 ZENIT KAZAN LOK.NOVOSIB.
15:00 SARIYER W NILUFER BLD.W
15:00 DINAMO KR.W YENISEI K.W
15:30 WISLA PLOCK ZAGLEBIE
15:30 BAYERN HAMBURGER
15:30 LEVERKUSEN MAINZ
15:30 DARMSTADT AUGSBURG
15:30 FREIBURG DORTMUND
15:30 RB LEIPZIG KOLN
15:30 HONVED DEBRECEN
15:30 VASAS GYIRMOT
15:30 DIOSGYOR MTK
16:00 CORDOBA ALCORCON
16:00 CHELSEA SWANSEA
16:00 CRYSTAL PAL. MIDDLESBOR.
16:00 EVERTON SUNDERLAND
16:00 HULL BURNLEY
16:00 WBA BOURNEMOUTH
16:00 SC ISMAILY EL GEISH
16:00 HORSENS ODENSE
16:00 BRNO LIBEREC
16:00 WOLFSBERGER RAPID
16:00 BARNSLEY HUDDERSFIELD
16:00 BRENTFORD ROTHERHAM
16:00 NEWCASTLE BRISTOL CITY
16:00 CHARLTON BURY
16:00 MK DONS SHREWSBURY
16:00 COLCHESTER HARTLEPOOL
16:00 MANSFIELD NEWPORT
16:00 RUDAR V. DOMZALE
16:00 OLEKSANDRIA VOLYN
16:00 ARIS KOROIVOS
16:00 AEK PAOK
16:00 TRIKALA RETHYMNO
16:00 ASTON VILLA DERBY
16:00 CARDIFF FULHAM
16:00 WIGAN NOTT.FOREST
16:00 SVITOLINA E. WOZNIACKI C.
16:00 GILLINGHAM SOUTHEND
16:00 OLDHAM MILLWALL
16:00 GUISELEY FERRIBY
16:15 BETIS SEVILLA
16:15 KERKYRA PANETOLIKOS
16:20 GASQUET R. POUILLE L.
16:30 BOHEMIANS 05 SLOVACKO
16:30 LEVSKI SOFIA LOKOMOT.G.O.
17:00 KONYASPOR TRABZON
17:00 GUINGAMP MONACO
17:00 LOK.ZAGREB OSIJEK
17:00 ZLIN PLZEN
17:00 TONDELA MARITIMO
17:00 CUKARICKI NAPREDAK
17:00 PARTIZAN BORAC C.
17:00 TRNAVA SENICA
17:00 SLOVAN B. TRENCIN
17:00 HAPOEL AS. HAPOEL I.K.S.
17:15 MACCABI HAIFA MS ASHDOD
17:45 THUN VADUZ
18:00 LECH.GDANSK CRACOVIA K.
18:00 MIRANDES GIRONA
18:00 MALLORCA TENERIFE
18:00 ELCHE HUESCA
18:00 NAPOLI ATALANTA
18:00 CHARLEROI ST.TRUIDEN
18:00 FERENCVAROS VIDEOTON
18:00 KATOKOPIA ARIS LIMMASOL
18:00 FRANKFURT WUERZBURG
18:00 TEMPLE OWLS TULANE GREEN WAVE
18:15 HIBERNIAN DUNFERMLINE
18:30 GRONINGEN UTRECHT
18:30 WATFORD WEST HAM
18:30 HERTHA EINTR.FRANKF.
18:30 LEGANES LA CORUNA
18:30 SALZBURG MATTERSBURG
18:30 AUSTRIA VIEN. ALTACH
18:30 ADMIRA RIED
18:30 BRIGHTON READING
18:30 PORTADOWN CRUSADERS
18:30 XANTHI PANATHINAIKOS
19:00 KRKA MORNAR BAR
19:00 VALENCIA JOVENTUT
19:15 PRIBRAM SLAVIA PRAHA
19:15 ESTORIL SPORTING
19:30 DINAMO BUC. CS UNIVERZIT.
19:45 EXCELSIOR WILLEM II
19:45 LUGANO ZSC LIONS
20:00 GETAFE R.VALLECANO
20:00 NANCY TOULOUSE
20:00 LILLE BORDEAUX
20:00 ANGERS BASTIA
20:00 RENNES LORIENT
20:00 KORTRIJK WAAS.BEVEREN
20:00 LOKEREN EUPEN
20:00 GRASSHOPPERS YOUNG BOYS
20:00 MONBUS RIVER ANDORRA
20:00 DEP.ZULIA ZULIA
20:15 MARIBOR OLIMPIJA
20:30 WISLA KRAKOW JAGIELONIA
20:30 WESTERLO OOSTENDE
20:30 TELEKOM BONN BAYREUTH
20:30 PALMEIRAS SP FERROVIARIA SP
20:30 EL SALVAD.M20 TRINIDAD M20
20:30 BOSTON RIVER RASING M.
20:30 FLUMINENSE RJ MADUREIRA RJ
20:45 HEERENVEEN RODA
20:45 EIBAR MALAGA
20:45 JUVENTUS EMPOLI
21:00 SAO BENTO SP RED BULL BRASIL SP
21:00 SANTOS SP BOTAFOGO SP
21:00 SUD AMERICA CERRO
21:00 WANDERERS PENAROL
21:00 METROPOLITAN. CARACAS
21:15 PATRIOTAS DEPOR.CALI
21:30 RIO AVE FERREIRA
21:30 DEP.MUNICIPAL COMERCIANTES
21:30 DEP.RIONEGRO REAL CARTAG.
22:00 LOS ANGELES ANAHEIM
22:00 UNIVERS.CHILE EVERTON CD
22:00 CERRO PORTENO SOL AMERICA
23:00 SACRAMENTO CHARLOTTE
23:00 NASHVILLE WASHINGTON
23:00 NEW JERSEY NY RANGERS
23:00 COLUMBUS NY ISLANDERS
23:00 COSTA R.M20 Bermuda
23:15 LA UNION FORMOSA GUAROS
23:30 NOVORIZONTINO SP SAO PAULO SP
23:30 MIRASSOL SP CORINTHIANS SP
23:30 PONTE PRETA SP SAO BERNARDO FC SP
23:45 SPORT ROSARIO SPORT.CRISTAL
Die 26.02.2017.
Koha Vëndasi Musafiri Live PbP
00:00 ZACATEPEC TAMPICO MAD.
00:00 QUERETARO PUMAS UNAM
00:00 URUGUAY M17 ECUADOR M17
00:10 NACIONAL A. SPORTIVO TRINIDENSE
00:30 AUDAX ITAL. HUACHIPATO
01:00 ORLANDO ATLANTA
01:00 TORONTO MONTREAL
01:00 SAN LORENZO FERRO CARRIL
01:00 RIVER SPORT RECIFE
01:30 NEW YORK PHILADELPHIA
01:30 SOLES DE MEXICALI FUERZA REGIA DE MONTEREY
01:45 CD EQUIDAD ATL.NACIONAL
02:00 MIAMI INDIANA
02:00 PITTSBURGH PHILADELPHIA
02:00 CELAYA TAPACHULA
02:00 TIGRES MORELIA
02:00 ATLAS LEON
02:00 CARMELITA UCR
02:00 REAL ESPANA REAL SOCIEDAD
02:06 PACHUCA VERACRUZ
02:30 CLEVELAND CHICAGO
02:30 DALLAS NEW ORLEANS
03:00 HOUSTON MINNESOTA
03:00 DEP.SAPRISSA SAN CARLOS
04:00 VANCOUVER SAN JOSE
04:00 COLORADO BUFFALO
04:00 DORADOS MINEROS Z.
04:00 AMERIKA CRUZ AZUL
04:30 GOLDEN STATE BROOKLYN
04:35 NEC RED ROCKETS JT MARVELOUS
05:00 OKINAWA CHIBA
05:00 FUKUOKA OITA TRINITA
05:00 V-VAREN NAG. KUSATSU
05:00 KUMAMOTO KAMATAMARE
06:00 DONGBU PROMY LG SAKERS
06:00 KEPCO SAMSUNG
06:00 HOKKAIDO YOKOHAMA B CORSAIRS
06:00 AISIN MIKAWA AKITA
06:00 MITO HOLLYH. SHONAN BELLMARE
06:00 M.ZELVIA JEF UNITED
06:00 YOKOHAMA FC YAMAGA
06:00 NAGOYA GRAMPUS EIGHT OKAYAMA
06:00 GIFU RENOFA YAMAGUCHI
06:00 KYOTO PURPLE YAMAGATA
06:00 TOKUSHIMA TOKYO VERDI
07:00 JETS CC MARINERS
07:00 RIAU PELITA
07:00 EHIME KANAZAWA
07:30 WOFOO TAI PO HK PEGASUS
08:00 SEOUL THUND. MOBIS PHOEBUS
08:00 HYUNDAI W KGC DAEJEON W
08:00 ROCHEDALE R. IPSWICH KN.
08:00 ADMIRAL V. AVANGARD OMSK
08:00 OMSK HAWKS J AVTO J
09:00 JOONDALUP ARMADALE
09:00 GAMBA OSAKA KOFU
09:00 BIMASAKTI BRITAMA
09:00 PERTH V. ILLAWARRA
10:30 TEPLICE M21 M.BOLESL.M21
10:30 YUEN LONG SOUTHERN DIS.
11:00 SAMSUNSPOR BOLUSPOR
11:00 NIGATA II TAMPINES R.
11:30 KARDEMIR GENCLERBIR.
12:00 NUMANCIA CADIZ
12:00 ESPANYOL OSASUNA
12:00 BRESCIA AVELLINO
12:00 BARYS ASTANA TRAKTOR
12:15 LEIXOES BENFICA II
12:30 GO AHEAD VITESSE
12:30 PALERMO SAMPDORIA
12:30 BOTOSANI PANDURII
12:30 FUENLABRADA TENERIFE
12:30 MURCIA REAL BETIS
12:30 ESTUDIANTES BARCELONA
12:30 SALAVAT UFA BARS KAZAN
13:00 AALBORG SILKEBORG
13:00 NORWICH IPSWICH
13:00 ZIRKA DNIPRO
13:00 CHERNOMORETS KARPATY
13:15 SANTA CLARA VIZELA
13:30 STUTTGART K'LAUTERN
13:30 NURNBERG BOCHUM
13:30 ERCGEBIR.AUE DINAMO DR.
13:45 BASEL LUZERN
13:45 LAUSANNE SION
13:45 ZALGIRIS TRAKAI
14:00 ESKISEHIRSPOR UMRANIYESPOR
14:00 OSMANLISPOR BUYUKSEHIR
14:00 ZWICKAU HOLSTEIN KIEL
14:00 MONTANA OFK PIRIN
14:00 MANNHEIM STRAUBING
14:00 AEK LARISA
14:00 CSKA UNIKS
14:00 KARSIYAKA FENERBAHCE
14:00 HELSINGBORG DEGERFORS
14:30 AZ ALKMAAR ZWOLLE
14:30 FEYENOORD PSV
14:30 TOTTENHAM STOKE
14:30 STANDARD MECHELEN
14:30 SCHALKE II OBERHAUSEN
14:30 PIACENZA PISTOIESE
14:30 SAMBENEDETTE. VENEZIA
14:30 MESSINA CATANIA
15:00 GENOA BOLOGNA
15:00 CROTONE CAGLIARI
15:00 SASSUOLO MILAN
15:00 CHIEVO PESCARA
15:00 LAZIO UDINESE
15:00 SAINT-ÉTIENN. CAEN
15:00 CIBALIJA DINAMO Z.
15:00 KRSKO GORICA
15:00 CHIASSO AARAU
15:00 WOHLEN ZURICH
15:00 ERMIS AEK LARNACA
15:20 RUZOMBEROK PODBREZOVA
15:30 LECCZNA BOGD. PIAST GLIWICE
15:30 INGOLSTADT M' GLADBACH
16:00 ALMERIA UCAM MURCIA
16:00 NORDSJAELLAND COPENHAGEN
16:00 SHAKHTAR VORSKLA POLT.
16:00 ETHNIKOS ACH. NEA SALAMINA
16:00 GALATASARAY BB GAZIANTEP
16:00 TUBIZE CERCLE BRUGGE
16:00 LIERSE ROESELARE
16:00 HAMMARBY TFF VARBERGS
16:00 ST.GALLEN LUGANO
16:15 ATL.MADRID BARCELONA
16:15 AEP IRAKLIS PAOK
16:15 LEVADIAKOS PAS GIANNINA
16:30 ST.POLTEN STURM
16:30 LUDOGORETS VEREYA
16:45 AJAX HERACLES
16:55 KOPER CELJE
17:00 GAZIANTEP FENERBAHCE
17:00 LYON METZ
17:00 INTER ZAPRES. RIJEKA
17:00 NASIONAL F. FEIRENSE
17:00 VOJVODINA RAD
17:00 KARMIOTISSA ANORTHOSIS
17:00 TRAISKIRCHEN KLOSTERNEUB.
17:00 FURSTENFELD VIENNA BC
17:00 EGYPT M20 MALI M20
17:30 SCHALKE HOFFENHEIM
17:30 JABLONEC SPARTA PRAHA
17:30 ZILINA ZLATE MORAVCE
17:30 CANTU ORLANDINA
17:30 MAN.UTD. SOUTHAMPTON
18:00 LEGIA LKS NIECIECZA
18:00 VALLADOLID LUGO
18:00 SEVILLA II LEVANTE
18:00 SONDERJYLLAND BRONDBY
18:00 ANDERLECHT GENK
18:00 MACCABI P.T. HAPOEL HAIFA
18:00 GRAZ UBSC WELS WBC
18:15 PESARO SASSARI
18:15 TORINO BRINDISI
18:30 ATH.BILBAO GRANADA
18:30 GIJON CELTA
18:30 REAL MADRID GRAN CANARIA
18:30 OLYMPIAKOS PANIONIOS
18:30 GILBOA GALIL MACCABI K.G.
18:45 HAPOEL HOLON HAPOEL T.A.
19:00 SETUBAL BRAGA
19:00 ZARAGOZA SASKI BASK.
19:00 MANRESA BILBAO
19:00 TOLUCA PUEBLA
19:15 SANTA FE CORTULUA
19:30 MEDIAS STEAUA
19:30 MELGAR DEP. S.MARTIN
20:00 ZARAGOZA GIMNASTIC
20:00 GENT MOESKROEN
20:00 BNEI SAKHNIN BEITAR J.
20:00 BARCELONA II SAENZ HORECA ARABERRI BASKET
20:30 CARRARESE PRO PIACENZA
20:45 VILLAREAL REAL MADRID
20:45 INTER ROMA
20:45 CASERTA MILANO
21:00 MARSEILLE PSG
21:00 CAROLINA CALGARY
21:00 FENIX P.COLONIA
21:00 LIVERPOOL M. EL SISLEY
21:15 BOAVISTA PORTO
21:15 IND.MEDELIN TIGRES FC
21:15 FORTALEZA POPAYAN
21:30 MILWAUKEE PHOENIX
21:30 LA LAKERS SAN ANTONIO
21:30 Uwi Fc JAMALCO
22:00 SANTIAGO W. CD SAN LUIS
22:00 GUARANI ASUN. OLIMPIA
22:00 B.GUAYAQUIL EL NACIONAL
22:00 JUAN AURICH UNIVERSITARIO
22:00 TRUJILANOS D.TACHIRA
23:00 WASHINGTON UTAH
23:00 DENVER MEMPHIS
23:00 NASHVILLE EDMONTON
23:00 NY RANGERS COLUMBUS
23:00 MOTAGUA CD SOCIAL SOL
23:00 IND.DEL VALLE EMELEC
23:15 SOLES DE MEXICALI LA UNION FORMOSA
23:30 DEP.TOLIMA ENVIGADO
23:30 AMERICA DE CALI DEPOR.PASTO
Han 27.02.2017.
Koha Vëndasi Musafiri Live PbP
00:00 TORONTO PORTLAND
00:00 DETROIT BOSTON
00:00 JAGUARES GUADALAJARA
00:00 NAC.MONTEVID. RIVER M.
00:10 DEP.CAPIATA GENERAL DIAZ
00:15 ALIANZA LIMA SPORT HUANC.
00:30 UNIV.CATOLICA U.ESPANOLA
01:00 OKLAHOMA NEW ORLEANS
01:00 SANTOS LAGUNA NECAXA
01:00 CSD XELAJU M. MUNICIPAL
01:30 CHICAGO ST. LOUIS
01:30 FLORIDA OTTAWA
01:30 BUKARAMANGA ONCE CALDAS
01:30 FUERZA REGIA DE MONTEREY GUAROS
02:30 ARIZONA BUFFALO
03:30 LA CLIPERS CHARLOTTE
08:00 Ama Titans Wangs

kyqu dhe luaj live

Transmetimet direkte të më shumë se 5.000 takimeve në www.kolinabet.com

Dëshironi të shikoni futball, tenis apo basketboll? Televizionet nuk janë në gjendje që të përcjellin të gjitha takimet sportive të cilat janë shumë. Nga tani, kompania Kolina për të gjithë vizituësit e saj të regjistruar ka mundësuar shërbimin e ri në www.kolinabet.com - transmetime direkte të më shumë se 5.000 takimeve sportive së bashku me bastvënie live.

video transmetime direkte të takimeve të zgjedhura ju japin mundësi që të percillni lojët e juaja edhe kur veni bast live. Vetem disa levizje me kursor dhe mund të bëni tiketin tuaj se bashku me ofertene e Kolina Live Bet.

Kur të kyqeni në faqen tonë, shkoni në faqen me oferten e Live bet. Secila ngjarje që ofrojmë në video transmetim është i shënuar me foton e televizionit lartë në anën e djathtë. Në këtë faqe tregohen të gjitha takimet e ardhshme me numrimin e kohës deri tek fillimi i takimeve, klikoni mbi të dhe hyni në faqen me ofertat e kuotave te live bet për ato takime dhe takimi do të shfaqët në ekran.

Kur të fillon takimi sportiv, klikoni mbi të me kursor dhe hyni në faqen me ofertat e kuotave të Live Bet për atë takim dhe takimi do të shfaqet në ekran. Në secilin moment gjatë takimit luani në detaje sikur- a do të vijë deri të ndryshimi i rezultatit, kush do të shënojë golin e ardhshëm dhe kush do të fitojë për kohën e mbetur dhe lojë tjera. Mos i lejoni vetës suaj që në fund të takimit të thoni ''E kam ditur qe kjo do të ndodhë, u pa qartë në transmetim

Kemi pergaditur më shumë se 5000 takime sportive në video transmetime direkte (live stream) se bashku me bastvënie live përmes faqës së Kolina. Nëse jeni të interesuar të percillni futboll, tenis apo basketboll, mund të gjeni sportin tuaj përmes video transmetimit të cilin e dergojmë drejt në kompjuter permes të cilit jeni kyqur në faqen e www.kolinabet.com, Mjafton të jeni të kyqur në web faqen tonë.

Secili takim sportiv i gatshem për shikim direkt është në dispozicion në ofertën e Kolina Live Bet. Bëhuni gati në periudhën e ardhshme, zgjidhni takimet që dëshironi ti përcillni dhe planifikoni kohën tuaj, takimet direkte nuk mund të presin!

Kolina - Pjesë e jetës suaj edhe në internet