transmetimet live

Pre 15.12.2017.
Koha Vëndasi Musafiri Live PbP
09:50 SYDNEY MELBOURN.CITY
10:00 HALKBANK A. GALATASARAY
10:00 Hangtuah Sumsel IM Satria Muda BritAma Jakarta
10:55 JAPAN W NORTH KOREA
11:00 DRB TADJENANT Cr Belouizdad
11:00 Js Kabylie MC ORAN
11:00 Jeonju KCC Egis Goyang Orions
11:00 Yongin Samsung Blueminx Women Cheongju KB Stars Women
12:00 SC HAIFA ROBBIE SHAPIRA Hapoel Beit S.
12:00 Garuda Kukar Bandung NSH GMC Jakarta
13:00 SABAYIL GABALA
13:00 STALN.LISY J OMSK HAWKS J
13:00 UGANDA ZANZIBAR
13:45 SMOUHA AL ASYOOTI SPORT
13:55 AL DHAFRA AL NASSR
14:00 IRONI RAMAT HAPOEL K.S.
14:00 HAPOEL NAZAR. HAPOEL KATAM.
14:00 HAPOEL P.T. IRONI NESHER
14:00 HAPOEL RISHON MACCABI NAZ.
14:00 HAPOEL B.L. HAPOEL AFULA
14:00 BEITAR T.A. MACCABI HERZ.
14:30 AVTO J IRBIS J
14:30 TOLPAR J LADA J
15:00 SARMATY J BEL.MEDVEDI J
15:00 TADJENANT BELOUIZDAD
15:00 TYUM.LEGION J SPUTNIK J
15:30 KERALA BLAST. NORTHEAST UN.
15:30 DUNAV RUSE LEVSKI SOFIA
16:00 SUMQAYIT QARABAG
16:00 BALIKESIRSPOR B.B.GAZIANTEP
16:00 TANTA AL AHLY CAIRO
16:00 KABYLIE ORAN
16:00 AL WEHDAT SHABAB AL OR.
16:00 Samara-SGEU Universitet-Yugra Surgut
16:00 Zenit Farm Saint Petersburg TEMP-SUMZ Revda
16:15 OHUD MEDINA AL SHABAB R.
16:30 DINAMO SP.J KRILA SOV.J
16:30 SHABAB AL AHLI DUBAI CLUB EMIRATES
16:30 BC Kalev/Cramo B Tartu Kalev/Estiko
16:45 CSM Universitatea Craiova U-Mobitelco Cluj-Napoca
17:00 SKA SP.J SPARTAK MS.J
17:00 BC Politehnik Kharkiv BK Khimik Yuzhne
17:30 JYP HPK
17:30 SPORT VAASA TAPPARA
17:30 ASSAT JUKURIT M.
17:30 CZECH R. CANADA
17:30 Helsinki Seagulls KTP Basket Kotka
17:40 AL AHLI JEDD. AL ETTIFAQ
18:00 KORONA KIELCE PIAST GLIWICE
18:00 SLAVEN LOK.ZAGREB
18:00 Zadar Buducnost VOLI
18:00 Cedevita Cibona
18:00 BK ARMEX Decin USK Praha
18:00 Atlassib Sibiu BC Mures
18:05 Tartu Ülikool TTU KK
18:30 BRAUNSCHWEIG F.DUSSELDORF
18:30 UNION BERLIN FC INGOLSTADT 04
18:30 PETROJET AL ITTIHAD
18:30 Anadolu Efes Saski Baskonia
18:30 CSKA Moscow Maccabi Electra Tel Aviv
19:00 ASTRA GIURGIU BOTOSANI
19:00 PADERBORN HALLESCHER
19:00 AALEN FORTUNA K.
19:00 DUSSELDORF II M'GLADBAH II
19:00 KOLN II RW ESSEN
19:00 Eisbären Bremerhaven Mitteldeutscher BC
19:30 EISBAREN KOLN
19:30 STRAUBING NURNBERG
19:30 MANNHEIM KREFELD
20:00 Igokea Union Olimpija
20:15 Panathinaikos Athens EA7-Emporio Armani Milano
20:30 FOGGIA CALCIO VENEZIA
20:30 Valencia Basket Crvena Zvezda Telekom
20:30 Hyères Toulon Var Basket JDA Dijon
20:45 SAINT-ÉTIENN. MONACO
20:45 SHEFFIELD W. WOLVERHAMPTON
20:45 Amics Castelló CB Prat Joventut
21:00 SEVILLA LEVANTE
21:00 CADIZ FC BARCELONA B
21:00 PANAMA COSTA RICA
21:00 Bergamo Basket 2014 APU GSA Udine
21:00 Caceres Patrimonio de la Humanidad Araberri BC
21:30 FERREIRA BOAVISTA
23:00 GUATEMALA BELIZE
Sht 16.12.2017.
Koha Vëndasi Musafiri Live PbP
01:00 NEW JERSEY DALLAS
01:00 BUFFALO CAROLINA
01:00 NY RANGERS LOS ANGELES
01:00 Charlotte Hornets Miami Heat
01:00 Indiana Pacers Detroit Pistons
01:00 Orlando Magic Portland Trail Blazers
01:00 Philadelphia 76ers Oklahoma City Thunder
01:00 Washington Wizards Los Angeles Clippers
01:30 DETROIT TORONTO
01:30 Boston Celtics Utah Jazz
01:30 Toronto Raptors Brooklyn Nets
02:00 ILLINOIS CHICAGO FLAMES Dartmouth Big Green
02:00 Memphis Grizzlies Atlanta Hawks
02:00 Milwaukee Bucks Chicago Bulls
03:00 Denver Nuggets New Orleans Pelicans
03:30 Houston Rockets San Antonio Spurs
04:00 VANCOUVER SAN JOSE
06:05 Mitsubishi Diamond Dolphins Shimane Susanoo Magic
07:00 KUZN.BEARS J SIBIR.SNAIP.J
07:00 Changwon LG Sakers Seoul Samsung Thunders
07:05 Chiba Jets Toshiba Brave Thunders
12:00 GENCLERBIR. KASIMPASA
12:00 ALMAZ J TAYFUN USS.J
13:00 YUZHNY URAL GORNYAK UCHALY
14:30 ALANYASPOR SIVASSPOR
16:00 OSASUNA NUMANCIA
16:00 SUNDERLAND AFC FULHAM
16:15 ATH.BILBAO SOCIEDAD
17:00 RENNES PSG
17:00 FEIRENSE SETUBAL
17:30 TRABZON BURSASPOR
18:00 REUS GRANADA CF
18:00 VALLADOLID LORCA FC
18:00 IK OSKARSHAMN MODO
18:30 EIBAR VALENCIA
19:15 ESTORIL CD AVES
20:00 MONTPELLIER METZ
20:00 CAEN GUINGAMP
20:00 RACING STRASBOURG TOULOUSE
20:00 TROYES SC AMIENS
20:00 DIJON LILLE
20:00 ALMERIA CORDOBA
20:00 MINNESOTA EDMONTON
20:30 ALBACETE ZARAGOZA
20:45 ATL.MADRID ALAVES
21:30 BRAGA BELENENSES
23:00 BOSTON NY RANGERS
23:00 SESI SESC-RJ
23:00 BELIZE PANAMA
Die 17.12.2017.
Koha Vëndasi Musafiri Live PbP
01:00 CAROLINA COLUMBUS
01:00 PHILADELPHIA DALLAS
01:00 ST. LOUIS WINNIPEG
01:00 NY ISLANDERS LOS ANGELES
01:00 OTTAWA MONTREAL
02:00 WASHINGTON ANAHEIM
02:00 ARIZONA PITTSBURGH
03:00 COLORADO TAMPA BAY
04:00 CALGARY NASHVILLE
07:00 KUZN.BEARS J SIBIR.SNAIP.J

kyqu dhe luaj live

Transmetimet direkte të më shumë se 5.000 takimeve në www.kolinabet.com

Dëshironi të shikoni futball, tenis apo basketboll? Televizionet nuk janë në gjendje që të përcjellin të gjitha takimet sportive të cilat janë shumë. Nga tani, kompania Kolina për të gjithë vizituësit e saj të regjistruar ka mundësuar shërbimin e ri në www.kolinabet.com - transmetime direkte të më shumë se 5.000 takimeve sportive së bashku me bastvënie live.

video transmetime direkte të takimeve të zgjedhura ju japin mundësi që të percillni lojët e juaja edhe kur veni bast live. Vetem disa levizje me kursor dhe mund të bëni tiketin tuaj se bashku me ofertene e Kolina Live Bet.

Kur të kyqeni në faqen tonë, shkoni në faqen me oferten e Live bet. Secila ngjarje që ofrojmë në video transmetim është i shënuar me foton e televizionit lartë në anën e djathtë. Në këtë faqe tregohen të gjitha takimet e ardhshme me numrimin e kohës deri tek fillimi i takimeve, klikoni mbi të dhe hyni në faqen me ofertat e kuotave te live bet për ato takime dhe takimi do të shfaqët në ekran.

Kur të fillon takimi sportiv, klikoni mbi të me kursor dhe hyni në faqen me ofertat e kuotave të Live Bet për atë takim dhe takimi do të shfaqet në ekran. Në secilin moment gjatë takimit luani në detaje sikur- a do të vijë deri të ndryshimi i rezultatit, kush do të shënojë golin e ardhshëm dhe kush do të fitojë për kohën e mbetur dhe lojë tjera. Mos i lejoni vetës suaj që në fund të takimit të thoni ''E kam ditur qe kjo do të ndodhë, u pa qartë në transmetim

Kemi pergaditur më shumë se 5000 takime sportive në video transmetime direkte (live stream) se bashku me bastvënie live përmes faqës së Kolina. Nëse jeni të interesuar të percillni futboll, tenis apo basketboll, mund të gjeni sportin tuaj përmes video transmetimit të cilin e dergojmë drejt në kompjuter permes të cilit jeni kyqur në faqen e www.kolinabet.com, Mjafton të jeni të kyqur në web faqen tonë.

Secili takim sportiv i gatshem për shikim direkt është në dispozicion në ofertën e Kolina Live Bet. Bëhuni gati në periudhën e ardhshme, zgjidhni takimet që dëshironi ti përcillni dhe planifikoni kohën tuaj, takimet direkte nuk mund të presin!

Kolina - Pjesë e jetës suaj edhe në internet